Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover
7. Turizm Sektör Buluşması

Geride bıraktığımız Antalya  organizasyonundan geriye keyifli anlardan oluşan fotoğraflar kaldı. Bizler gibi umuyoruz sizler de keyif almışsınızdır. Şubat organizasyonumuzda görüşmek üzere.

Şefler Yarışıyor

Yine şeflerimiz tüm maharetlerini gösterirken deneyimli  jürmiz de değerlendirmelerinde bulundu.  Jüri  derecelendirme yapmak zorunda olsa da bizim için hepsi birinciydi. 

Katılımcı Firmalarımız

Organizasyona hazırlanan, turizm sektörü mensupları ile yeni ürün ve hizmetlerini görüşen katılımcı firmalarımıza teşekkür ederiz. Bir sonraki organizasyonda aynı heyecanla görüşmek üzere.

  • Text Hover
7. Turizm Sektör Buluşması

Linos Ajans olarak turizm konaklama sektörüne hizmet vermekten gurur duyar, Otel Satınalma Müdürleri ve Eğitim Derneği yetkili ajansı olarak 13/15 Aralık 2019 tarihlerinde “Asteria Kremlin Palace” Antalya’da, 7. Turizm Sektör Buluşması Antalya’yı düzenlemiş olmanın sevinci içerisindeyiz. 

 

  • Text Hover
"Memnuniyet Verimliliği"
Bildiğiniz gibi 2013 yılından bu yana 6 sektör buluşması ve birçok seminer ve eğitim programları gerçekleştirdik. Turizm sektöründe memnuniyet verimliliği konusunda desteğimiz ve geliştirme çalışmalarımızı bu yıl da devam ettirdiğimiz için mutluyuz.

  • Text Hover
Alanında Uzmanlarla
Müşteri memnuniyetini geniş perspektifte ele alıp, lezetten güleryüze, tasarımdan ürün verimliliğine kadar her alanda maksimum verimi hedefledik. Alanında uzman kadrolarla iş birliği yapıp “turizm sektöründe müşteri memnuniyetini” mercek altına aldık.

Sektörün her noktasında müşteri memnuniyeti!

İsteğimiz turizm sektöründe hemen her noktada müşteri memnuniyetini sağlamaya katkıda bulunabilmek. Şeflerimiz ve doktorlarımızla sağlıklı beslenme ve füzyon mutfağının önemi konusunda sizlerle de paylaşım da bulunduğumuz için gururluyuz. Enerjiyi geleceğe de yansıtabilmek, biriktirebilmek ve minimum tüketimle maksimum performansı kazanabilmek için ilerletilmiş ve yenilenebilir enerji verimliliği sistemleri konusunda araştırmalar ve çalışmalar yaptık. Ve daha birçok alanda sezon boyu biriktirdiklerimizi yıl sonunda hep birlikte değerlendirdik.Otel Satınalma Müdürleri ve Eğitim Derneği olarak linos ajansın katkıları ile gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda siz üretici araştırmalar ve çalışmalar yaptık. Ve daha birçok alanda sezon boyu biriktirdiklerimizi yıl sonunda hep birlikte değerlendireceğiz.

  • Text Hover
Bi Dünya Mutlu Müşteri

Bu yıl 7.sini gerçekleştirdiğimiz Turizm Sektör Buluşması’nı yine dopdolu bir programla hazırladık. Sektörün önde gelen markaları ile sektör mensuplarını bir araya getirmekten gurur duyuyoruz. Organizasyon ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bize telefon ile ulaşabilirsiniz.