Your address will show here +12 34 56 78
Biliyoruz ki kurumsal kimliğiniz bir pdf dosyasından ve antetli kağıtla, kartvizitten ibaret değil. Markanızı her mecrada kurumsal kimliğinizin çizgisinde yürütmek istiyoruz. Üstelik bu süreci de sizden bağımsız değil, adım adım sizinle yürütüyoruz. Böylelikle hedef kitlenize kendinizi tam da istediğiniz gibi yansıtıyorusunuz.
  • Text Hover
Kurumsal Kimliğinizde Yanınızdayız

"Markamı müşterilerime

ulaştırmamın en iyi yolu nedir?

Medya planlama bu soruyu cevaplamak için seri kararların alındığı bir süreçtir. Bu süreç içerisinde, kaç kişiye erişilecek, hangi mecralar kullanılacak, reklam kaç kez görülmeli gibi pek çok önem taşıyan karar alınır. Bu kararların alınabilmesi ise uzmanlık isteyen bir iştir.
Tek kanalın yayın yaptığı, bir kaç gazete ve derginin bulunduğu dönemlerde, medya planlama üzerinde çok düşünülen, zaman ayrılan bir konu değildi. Birçok reklam ajansının içinde çok fazla önem verilmeyen bir bölüm olarak görülürdü. Ancak günümüzde, mecra çeşitliği giderek artmıştır. Ulusal, bölgesel ve yerel yayın yapan TV kanalları çoğalmış, birçok ilgiye hitap eden dergiler yayın hayatına başlamış, gazete sayıları atmıştır. Teknolojideki gelişimlere paralel olarak internet ve mobil reklamcılık yeni bir m ya ajansları ortaya çıkmıştır.
Medya planlama, belki de reklamcılık alanının en teknik konusudur ve kendine özgü bir çok kavramı içinde barındırmaktadır.
Ve bizde bunu ilke edinmiş sorumluluklarını bilen Linos Ajans olarak Medya Planlama Takip hizmetini sizlere sunuyoruz.